Materace z Torunia sprzedawane w salonie

Gdzie kupić dobry materac wyszukując w Google frazę Materace Toruń ?

Pewnie szukasz dobrego materaca do kupienia w Toruniu. Wpisałeś w Google frazę materace toruń lub sklep z materacami toruń.  Wyskoczyło pełno stron w wynikach wyszukiwania odsyłających do sieciówek i dużych sklepów z materacami. Wyskoczył także ten artykuł i chcąc dokonać dobrego zakupu materaca w Toruniu pozwoliłeś sobie odwiedzić tę stronę. Na wstępie dobra wiadomość, bo dobrze trafiłeś. Jako bezpośredni producent materacy, zagwarantujemy Tobie najlepszy zakup materaca w Toruniu jak i okolicy.

 

zakup materaca z Torunia przez internet online

Będąc na etapie wyboru materaca zastanawiasz się pewnie jaki wybrać, aby zapewnić sobie komfort snu. Pamiętaj o tym, że możesz zaoszczędzić pieniądze kupując bezpośrednio od producenta. Płacisz wtedy za najlepszą jakość materaca pomijając dodatkowych opłat, które narzucają sklepy z materacami w Toruniu. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu na ulicy Białej 65 87-100 Toruń. Produkujemy materace, które następnie sprzedajemy przez internet, ale z racji na duże zainteresowanie otworzyliśmy salonik, w którym można na własnej skórze sprawdzić produkowany nasz materac.  Ma on za zadanie zapewnić komfort snu. Jesteś z Torunia, a może mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim lub planujesz przyjechać w te okolice zapraszamy!

Materace toruńJakie sklepy z materacami w Toruniu wyskakują gdy wpiszemy w Google Materace Toruń ?

W Toruniu jak w każdym dużym mieście sklepów z materacami jest wiele. Dlatego na wpisane słowo materace toruń zaproponowane przez Google zostaną różne sklepy. Zazwyczaj są to wielkie sieciówki, które wcale nie są z Torunia, a jedynie sprzedają w swoim jednym z wielu sklepów na terenie kraju. Dlatego oferują różnego rodzaju łóżka i materace: piankowe, lateksowe, kokosowe, kieszeniowe. Idąc masowo na sprzedaż sklepy te nie skupiają się na jednym porządnym produktu, a idą kierunkiem idei na masową sprzedaż. W naszym przypadku postawiliśmy na jeden, ale konkretny materac, który ma zapewniać najlepszą jakość snu. Przy projektowaniu materaca do spania skupiliśmy się na zapewnianiu komfortu, wysokiego poziomu wentylacji oraz odpowiedniemu podparcia kręgosłupa.

 

Kupując nasz materac masz gwarancję zakupu od producenta! Dlatego warto odwiedzić nasz salon, aby przekonać się na własnej skórze o komforcie snu na naszym materacu. Sklepy z materacami często na siłę chcą sprzedać materac, aby cieszyć się z zysku, a nasza idea firmy jest zupełnie inna. Zależy nam na jak najlepszej jakości obsłudze klienta i jesteśmy przekonani o dobrej jakości naszych materacy dlatego dajemy 100 dniową możliwość testowania materaca w domowym zaciszu.

Toruń testowanie 100 dni materaca tylko u nas w salonie

Jakie materace sprzedajemy prosto z Torunia

W naszym salonie mieszczącym się przy ulicy Białej 65 87-100 Toruń zakupić można nasze materace piankowe. Dostępne są w rozmiarach 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200. Materac wyprodukowany w Toruniu zapewnia swobodę podczas zmieniania pozycji spania. Zapobiega także dzięki zastosowanemu systemu wentylacji poceniu się podczas spania na materacu.

Materac składa się z kilku warstw przedstawionych poniżej na grafice. 

 

Przedstawione wewnątrz warstwy materaca Dr Sapporo zilustrowane

 

Jak dojechać do naszego salonu z materacami w Toruniu ?

Salon z naszymi materacami położony jest na lewobrzeżnej części Torunia na osiedlu Stawki przy ulicy Białej 65. Pamiętaj szukając materace Toruń wybierz salon bezpośrednio od lokalnego producenta!

Komunikacją miejską w Toruniu dojechać można autobusem linii 11 (przystanek Kniaziewicza), 14, 36 (przystanek Brązowa), 32 (przystanek Andersa n.ż.). Dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego i okolic chcących wybrać się do salonu z materacami komunikacją publiczną zachęcamy do skorzystania z pociągów. Dworzec Główny PKP  w Toruniu znajduje się 1,5 km od naszego salonu z materacami . Pieszo można dojść spacerem w 15 minut lub podjechać komunikacją miejską autobusami linii 11,14,36 z dworca głównego. Zachęcamy także przy okazji do zwiedzenia pięknego miasta jaki jest Toruń.

 

Dostawa materacy na terenie Torunia

Materac składany jest na pół i pakowany bezpiecznie do kartonu. Kurierem DPD oferujemy dostawę za darmo na terenie całego kraju. Jeżeli jesteś z Torunia lub okolic i nie masz możliwości transportu po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym istnieje możliwość dostarczenia pod wskazany adres zakupionego materaca.  Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym odbiór materaca bezpośrednio od nas z salonu jest możliwy. Zapakuj materac do samochodu i ciesz się dobrą jakością snu śpiąc na nim!

Sklepy z materacami często odwiedzane są  przez tłumy klientów dlatego w naszym salonie możesz kameralnie samemu zrelaksować się sprawdzając walory wyprodukowanego materaca w Toruniu. Masz też pewność, że nikt obcy obok nie będzie się kręcił obok Ciebie, gdy będzie leżał w kameralnym salonie na materacu.

Materace toruń Sonata w salonie sprzedażowym

Podsumowując mamy dla Ciebie przygotowany specjalny rabat, który otrzymasz na hasło materace toruń odwiedzając nasz salon w Toruniu. W naszym salonie zakupić można także poduszki ortopedyczne.

Salon z materacem Dr Sapporo 87-100 Toruń, ul. Biała 65 

Poniedziałek-piątek czynny w godzinach 9-16

adres e-mail marketing@drsapporo.com

Telefon kontaktowy: 512 999 218