PainGone to innowacyjny sposób leczenia bólu bez tabletek!

Przekonaj się sam, że to łatwe!

Zdjęcie pokazuje miejsca w których można stosować terapię urządzeniem przeciwbólowym PainGone

1. wybierz miejsce

To proste. Najpierw wybierz miejsce, w którym chcesz użyć długopisu przeciwbólowego. Nie musisz odsłaniać skóry, ponieważ urządzenie PainGone zadziała również przez ubranie. Przyłóż długopis tam, gdzie odczuwasz ból.

Jeśli przykładowo boli Cię kolano – możesz przyłożyć urządzenie zarówno od przodu, z boków kolana, jak i w dole podkolanowym.

Pamiętaj, aby nie używać urządzeń PainGone w okolicach głowy i szyi.


Obraz pokazuje jak ładować długopisy przeciwbólowe PainGone Manualne

2. przygotuj urządzenie do działania

Weź urządzenie do ręki i kciukiem wciśnij przycisk. Poczujesz niewielki impuls, który w odczuciu przypomina delikatne ukłucie igiełką sosny.

Jeśli używasz PainGone manualnego wówczas wciśnij przycisk około 30-40 razy – cała terapia powinna Ci zająć około minuty.

Jeżeli używasz PainGone + automatycznego (zasilanego baterią) wówczas wciśnięcie przycisku spowoduje automatyczne wyzwalanie impulsów – przytrzymaj przycisk wciśnięty przez około pół minuty.


Na fotografii - jeżeli ból jest rozciągnięty na większej powierzchni ciała, można użyć urządzenie PainGone w jednym punkcie bólu

3. jeśli konieczne – powtórz terapię

Jeśli ból jest rozlany i nie ogranicza się jedynie do wybranego punktu – to śmiało podczas zabiegu możesz przesuwać urządzenie przeciwbólowe PainGone po większym obszarze ciała.

Pamiętaj, że dla uzyskania efektu przeciwbólowego wystarczy 30-40 impulsów.

Cała terapia, w zależności od użytego modelu PainGone, powinna zająć zaledwie 1 minutę!

Efekt uśmierzenia bólu u większości użytkowników następuje natychmiast po wykonaniu zabiegu.


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy powinno się używać długopisy przeciwbólowe PainGone?

Z terapii z użyciem długopisów PainGone korzysta ponad 1,7 miliona osób na całym świecie, spośród których wiele używa go codziennie, średnio 3 do 4 razy w ciągu doby. Jeśli jednak chcesz użyć urządzenia częściej jest to w pełni dopuszczalne, ponieważ terapii nie można przedawkować.

Jak prawidłowo trzymać urządzenie?

Trzymaj długopis w dłoni mocno owijając go palcami.Kciuk powinien pozostać wolny, aby nacisnąć przycisk aktywujący, który znajduje się na górze.

Ile razy muszę naciskać kciukiem na przycisk?

W przypadku automatycznego PainGone + kliknij raz przycisk aktywujący i przytrzymaj go w miejscu, w którym chcesz go używać przez 30 sekund. Zwolnienie przycisku spowoduje zakończenie emisji impulsów.

Jeśli zaś używasz manualnego PainGone kliknij 30-40 razy na przycisk. Będzie to wystarczające, aby pobudzić naturalne reakcje łagodzące ból w twoim ciele. Kliknięcie więcej niż 40 razy nie spowoduje żadnych niepożądanych efektów, choć jest zbyteczne.

Gdzie należy przyłożyć długopis, aby uzyskać największą ulgę w bólu?

Po pierwsze przyłóż PainGone jak najbliżej miejsca bólu. Na przykład, jeśli boli Cię kolano możesz przyłożyć końcówkę długopisu od przodu kolana, z boków jak również w dole podkolanowym.

Pamiętaj, że urządzenia nie należy stosować na głowie i szyi. Następnie rozpocznij terapię. Jeśli chcesz objąć zabiegiem większe pole, to możesz śmiało przesuwać długopis po powierzchni ciała.

Czy inna osoba może użyć długopisu na mnie, na przykład tam, gdzie nie sięgnę (np. w przypadku bólu pleców) ?

Oczywiście, że może! Aby użyć PainGone na innej osobie, trzymaj długopis jedną ręką, upewniając się, że palce są mocno owinięte wokół metalowego pierścienia.Drugą ręką nawiąż kontakt z osobą otrzymującą terapię, na przykład połóż dłoń na jej ramieniu. W wyniku tego przekaz impulsów będzie prawidłowy.

Po jakim czasie poczuję ulgę?

W znaczącej większości przypadków PainGone będzie działać w celu złagodzenia bólu niemal natychmiast lub w ciągu kilku godzin od jego zastosowania. Niewielka liczba osób może potrzebować nieco więcej czasu i w takich przypadkach zalecamy regularne stosowanie przez 14 dni, aby w pełni odczuć korzyści. Stopień odczuwanej ulgi zależy od użytkownika oraz od innych czynników, w tym od nasilenia bólu i od rodzaju schorzenia wywołującego ból.

Jak często powinno się stosować urządzenie?

Długopisy przeciwbólowe PainGone można stosować zawsze, gdy tylko jest potrzeba zredukowania bólu. Większość użytkowników rozpoczyna od 3 do 5 aplikacji jednego dnia i jest w stanie zredukować ilość potrzebnych aplikacji wraz z upływem czasu.

Czy mogę przedawkować PainGone?

Nie, ponieważ jego działanie jest naturalne. Nie zawiera żadnych leków, więc jako taki nie ma skutków ubocznych i może być używany tak często, gdy tylko jest to wymagane. Wielu użytkowników zaczyna od korzystania z urządzenia kilka razy dziennie i stopniowo są w stanie zmniejszyć częstotliwość ich terapii.

Jakie odczucie towarzyszy używaniu długopisów przeciwbólowych?

Wrażliwość na impulsy wysyłane przez urządzenie różni się w zależności od wrażliwości osobniczej skóry oraz od obszaru, jaki jest poddawany terapii. W rezultacie niektórzy użytkownicy nie czują nic lub prawie nic. Jest to kompletnie naturalne i nie znaczy, że urządzenie nie działa. Inni użytkownicy zaś odczują emitowane impulsy jako delikatne ukłucia, odczuwalne na powierzchni skóry. Jest to również odczucie prawidłowe. Używanie urządzeń PainGone nigdy nie powinno być bolesne ani niekomfortowe. Jeśli podczas aplikacji poczujesz ból natychmiast zaprzestań użytkowania i skonsultuj się z lekarzem.

Czy PainGone może uszkodzić skórę?

Absolutnie nie! Terapia jest całkowicie nieinwazyjna i nie powoduje przerwania ciągłości skóry ani nie zostawia żadnych śladów na skórze.

Skąd mam wiedzieć, że urządzenie działa?

Jeśli używasz urządzenia manualnego (PainGone w kolorze zielonym) to każdorazowe wciśnięcie przycisku wywoła jeden impuls. Usłyszysz go podczas wciskania przycisku. Jeśli zaś korzystasz z długopisu automatycznego, zasilanego baterią (PainGone+ w kolorze pomarańczowym) to naciśnięcie i przytrzymanie przycisku spowoduje automatyczne wyzwalanie impulsów. Będziesz je słyszeć. Gdy bateria się rozładuje, wówczas odgłos klikania zniknie, co oznacza, że należy wymienić baterię.

Na ile wystarczy mi długopis?

Długopisy przeciwbólowe zostały zaprojektowane tak, aby bez problemu wyemitować minimum 100 000 impulsów, co wystarcza na około 2 lata terapii. Gwarancja konsumencka zgodnie z przepisami również obejmuje okres 2 letni. Wielu użytkowników posiada jednak urządzenia PainGone ponad 3 lata i nadal działają one bez zarzutu.

Czy PainGone rozładuje się, jeśli nie będę go używać?

Jeśli używasz długopisu manualnego PainGone – nie. Jeśli używasz długopisu automatycznego PainGone+, to w okresach braku aktywności bateria nie rozładowuje się prawie wcale. Gdy jednak nie zamierzasz używać PainGone+ automatycznego przez dłuższy okres czasu, na przykład przez miesiąc – zalecamy wyjąć z niego baterie.

Podczas używania urządzenia czasem widzę iskierkę. Czy to normalne?

Oznacza to, że urządzenie jest źle przytrzymywane. Sprawdź, czy trzymasz PainGone w ręce zgodnie z dołączoną do produktu instrukcją użytkowania, w szczególności zwróć uwagę na kontakt powierzchni dłoni z metalową obręczą otaczającą urządzenie. Pamiętaj również, aby końcówka urządzenia była jak najbliżej powierzchni skóry.

Czy długopisy przeciwbólowe PainGone mogą być stosowany u dzieci?

Nie zalecamy używania PainGone u dzieci.

Czy długopis nadaje się do stymulacji punktów akupunktury?

Tak. Może być dodatkowo używany jako stymulator punktów akupunkturowych. Aby uzyskać szczegółowe informacje o konkretnych punktach skorzystaj z PORADNIKA AKUPUNKTURY PAINGONE.

Jakie są przeciwwskazania do używania długopisów PainGone?

  • implanty elektroniczne, w szczególności rozrusznik serca,
  • zaburzenia rytmu serca,
  • ciąża, w szczególności pierwsze tygodnie ciąży,
  • epilepsja,
  • wiek poniżej 18 roku życia,
  • należy zaprzestać używania urządzenia jeśli podczas aplikacji odczujesz podrażnienie, swędzenie lub inne niepokojące objawy

Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli masz wątpliwości co do możliwości użycia urządzenia PainGone w przypadku Twojego schorzenia. Użycie urządzenia należy również bezwzględnie skonsultować z lekarzem w przypadku przyjmowania leków sterydowych, antykolagulantów, jak na przykład warfaryna lub im podobnych.

Pamiętaj!

Długopisy przeciwbólowe PainGone nie mają na celu zastąpienia leków, diagnostyki ani leczenia żadnych chorób. Zadaniem urządzeń PainGone jest jedynie zminimalizowanie bólu, dokonane w zupełnie naturalny sposób.

Kup teraz jeden z naszych produktów