Tworzymy nasze wyroby z myślą o Was.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać poduszkę Dr Sapporo.

Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie w produkcji poduszek, pierwszą poduszkę sprzedaliśmy w 2003 roku, od tego czasu zaufało nam już ponad pół miliona Polaków.

Nasze poduszki są w 100 % wyprodukowane w Polsce, począwszy od wytworzenia pianki a skończywszy na zapakowanym wyrobie. W odróżnieniu od wielu polskich firm, które deklarują, że produkują poduszki – firma Dr Sapporo nie obszywa pianek sprowadzanych “zza oceanu”. Zachęcamy do dociekliwości w tej kwestii – polskie prawo stanowi, że można zadeklarować bycie producentem w momencie opakowania produktu. Efektem tego jest smutny fakt, że sporo “polskich” poduszek to pianki chińskie lub tajwańskie, jedynie obszyte i zapakowane w Polsce. Tego typu pianki, sprowadzane z Azji, są wyjątkowo niskiej jakości (bo muszą być tanie) i często zawierają składniki szkodliwe a nawet rakotwórcze. Firma Dr Sapporo nie posiada w swojej ofercie tego typu pianek.

Kształty poduszek projektujemy z udziałem lekarzy i fizjoterapeutów. To niezwykle istotne, gdyż poduszka musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale spełniać konkretne wyzwania medyczne.

Konsultujemy nasze pomysły i współpracujemy podczas procesu projektowego z ponad 15 specjalistami z branży medycznej.

Udzielamy od 5 do 10 lat gwarancji na pianki naszych poduszek.

Dr Sapporo - polski producent wyrobów medycznych