W naszej ofercie posiadamy 11 modeli poduszek ortopedycznych do spania.

Każda poduszka ma nieco inne zastosowanie. Poduszkę ortopedyczną należy dobrać indywidualnie do swoich potrzeb i preferencji, wybrać odpowiedni kształt, rodzaj wypełnienia oraz prawidłowy rozmiar.

Poduszki ortopedyczne Dr Sapporo dobieramy w zależności od pozycji spania, jaką przybieramy w ciągu nocy. Większość ludzi sypia na boku i plecach, ale są też osoby, które śpią na brzuchu. Mamy też modele poduszek przeznaczone dla osób, które w nocy często zmieniają pozycję.

W jakiej pozycji śpisz? Jaka poduszka do spania?


Na plecach

Wybór odpowiedniej poduszki uwarunkowany jest od tego w jakiej pozycji śpimy. Znajdź odpowiednią poduszkę jeżeli śpisz na plecach

Poduszki ortopedyczne idealnie nadające się do spania na plecach. Pamiętaj, że pozycja spania wpływa na zdrowie i samopoczucie. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna poduszka SHELL, jako jedyna pomaga zmniejszyć problem spłyconej lordozy szyjnej. Jest to nasz flagowy produkt chroniony patentem w całej Europie i Ameryce Pn.

Wybierz swoją poduszkę do spania na plecach

Ulepszona pianka z pamięcią, nowa bardziej wytrzymała i milsza w dotyku poszewka - poznajcie nową poduszę ortopedyczną SHELLPoduszka ortopedyczna SHELL
* doskonała przy spłyconej lordozie szyjnej

 

Poduszki ortopedyczne na zdrowy sen. Poduszka SWING od Dr Sapporo w zupełnie nowej odsłonie!

Poduszka ortopedyczna SWING

 

Idealna poduszka do spania na plecach i boku od Dr Sapporo. Nowa lepsza poszewka

Poduszka ortopedyczna NUVO

 


Na boku

Poszukiwania idealnej poduszki do spania zacznij od sprawdzenia w której pozycji śpisz. Pozycja na boku wymusza od nas wybór odpowiedniej poduszki profilowanej

Poduszki do spania w pozycji na boku dla osób śpiących większą część czasu leżące w relaksującej pozycji bocznej. Należy szczególnie zwrócić uwagę aby poduszki dla śpiących w takiej pozycji miały poprawny profil między głową i barkami. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, udało się nam stworzyć doskonałe poduszki dla takiej pozycji spania.

Wybierz swoją poduszkę do spania na boku

Na brzuchu

Na schemacie osoba śpiąca na brzuchu. Nasza oferta zawiera poduszki z pianki z pamięcią do spania w takiej pozycji

Na rynku poduszek nie ma zbyt wielu produktów dla śpiących w pozycji na brzuchu. Trudnością jest zaprojektowanie poduszki, która spełniałaby wszystkie wymagania. Jako producent, po wielu próbach i testach udało się nam zaprojektować i wyprodukować idealną, wygodną poduszkę dla osób śpiących w pozycji na brzuchu.

Wybierz swoją poduszkę do spania na brzuchu

Nietypowe

Zmieniasz często pozycje podczas snu? Nie możesz sobie znaleźć miejsca? Wybierz poduszkę do spania od Dr Sapporo dla nietypowych pozycji snu

Część osób przesypia noc w wielu różnych pozycjach, czasami naprawdę bardzo nietypowych. Zmieniają kształt swojej poduszki poprzez jej mocne zaciskanie lub rozluźnianie. Dla nich stworzyliśmy poduszki, które można samemu łatwo ukształtować. Wypełnienie to wytwarzane przez nas “frytki” z pianki z pamięcią, którą można łatwo modelować.

Wybierz swoją poduszkę do spania w różnych pozycjach

Różne rodzaje wypełnienia


Nasza firma produkuje poduszki anatomiczne z dwóch rodzajów pianek z pamięcią: pianki Memory, oraz z granulatu Comfort Memory w formie frytki
Granulat Comfort Memory wykorzystywany jest do wypełnienia poduszek New York, Paris i London
Pozostałe modele poduszek odlewane są z form

Pianka Memory

Tzw. pianka z pamięcią lub pianką Visco. Produkt znany od kilkudziesięciu lat. Pianka Memory została opracowana przez Nasa w celu redukcji przeciążeń wywieranych na astronautów podczas startu. W latach 60-tych została wdrożona do rynku komercyjnego i do dziś z powodzeniem wykorzystywana jest do produkcji foteli samochodowych, materacy czy poduszek.

Zaletą pianki z pamięcią jest jej stosunkowo wysoki komfort, wadą ? brak dobrej cyrkulacji powietrza oraz relatywnie niski poziom podporu, jaki zapewnia kręgosłupowi (mała grafika struktury pianki).

Na fotografii pokazane niesamowite właściwości pianki wykorzystywanej do produkcji poduszek Memory Dr Sapporo


Frytki Memory

Konstrukcja ich to granulat pianki z pamięcią, czyli innymi słowy pocięta w tzw. “frytki” pianka Visco. Jesteśmy producentem samej pianki jak i również granulatu. Wypełnienie granulatowe świetnie sprawdza się u osób, które często zmieniają pozycję podczas snu i śpią w różnych, czasami nietypowych pozycjach (np. składają, ugniatają, rozluźniają tradycyjne poduszki lub śpią w pozycji przednio-bocznej). Osoby te odczują większy komfort snu używając poduszek właśnie tego typu.

Granulat zapewnia niski poziom podparcia i relatywnie wysoki komfort (mała grafika struktury pianki).

Pianka Memory Foam, inaczej pianka leniwa z pamięcią kształtu. Kształt FRYTKA